|
17.09.2019 Шановні колеги! 15-17 листопада 2019 р. відбудеться черговий семінар з циклу "Класична остеопатія". Викладач: Крістофер Кемпбелл >>> |
|
|
ЗМІ
ОСТЕОПАТІЯ — ЦЕ ФІЛОСОФІЯ
ДОСТУПНА ТИМ, ХТО ПРАГНЕ НЕЮ ОВОЛОДІТИ
Початки мануальної медицини сягають давніх часів, коли у Стародавньому Китаї фахівці з традиційної китайської медицини застосовували туїну — особливий масаж і маніпуляції на суглобах. У китайському варіанті мануальна медицина була тісно пов’язана з теорією циркуляції енергії — за рахунок маніпуляцій вирівнювався потік енергії в меридіанах. Також відомо, що у Стародавній Греції лікували дисфункції хребта, використовуючи тракцію або компресію. Гіппократ особисто лікував сколіоз за допомогою мануального впливу. Сьогодні ж мануальна терапія набула наукового обґрунтування і претендує на звання медицини ХХІ століття. Про те, як розвивалася ця унікальна наука і яких висот сягнула, — наша розмова із асистентом кафедри мануальної терапії Медичного інституту Української асоціації народної медицини Романом Антюховим.
Далі...
ЧАРЛЬЗ БЕК: МОЯ ПОРАДА ЛІКАРЯМ — НІКОЛИ НЕ ПРИПИНЯЙТЕ ВЧИТИСЯ
Чарльз Бек живе і працює у США. Він — лікар-остеопат. На жаль, у нашій країні термін «остеопатія» мало відомий, та й термін «мануальна терапія» зазвичай зводиться до поняття костоправства. Хоча ознакою нового часу є зацікавленість фахівців і пацієнтів широким спектром мануальних методик, які застосовують у світовій практиці. Тому наша розмова з Чарльзом Беком розпочалася саме з того, як він здобував цей досвід у себе на батьківщині.
Далі...
АНГЛІЙСЬКІ АРИСТОКРАТИ ОБИРАЮТЬ ОСТЕОПАТІЮ ТА ІНШІ АЛЬТЕРНАТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ
Гай Кларк — проректор з навчальної роботи коледжу імені Джона Вернхема, розташованого в місті Мейдстоун, Велика Британія. За фахом — лікар-остеопат. На запрошення кафедри мануальної терапії Медичного інституту Української асоціації народної медицини він приїхав до Києва, щоб провести майстер-клас з класичної остеопатії для учасників Міжнародної медичної конференції фахівців з мануальної терапії. Гість приємно вразив присутніх не лише досконалим знанням принципів остеопатії, але й своїм вмінням «творити дива» (такими, принаймні, на перший погляд, можуть видатися пересічній людині результати впливу остеопатичних методів на організм людини). Гість щиро ділився таємницями улюбленої справи і з нами, журналістами, під час свого візиту до редакції газети.
Далі...
ЛІКУВАННЯ "ЗА ЗАКОНАМИ ЖИТТЯ"
Мудрий вислів „лікар, який знає класичну медицину стоїть на одній нозі, а той, який володіє ще й нетрадиційною – на двох” перетворюється на гасло медицини ХХІ століття. Світовий досвід переконливо свідчить – і лікарі, і пацієнти схильні до інтегрованих методів лікування, які підкріплюють ефект один одного, базуються на комплексному підході до проблем хворого і розширюють межі пізнання людини та основ її здоров’я. Маючи за плечима багатий досвід української народної медицини, вітчизняні фахівці з кафедри мануальної терапії Медичного Університету УАНМ жваво цікавляться досвідом колег з інших країн, вивчають його і застосовують на практиці. Тому сьогодні частими гостями в Україні є викладачі невідомих нам практик і методів, що успішно застосовуються в системі охорони здоров’я інших країн. Серед таких гостей - послідовник відносно нового напрямку остеопатії, інструктор з орто-біономіїї Білл Парравано, який приїздив зі США щоб навчити наших мануальників новим методикам.
Далі...
КРІС КЕМПБЕЛЛ: ЛІКУЄ НЕ ЛЮДИНА, А ПРИРОДА,
ЯКЩО МИ ЇЙ ДОПОМАГАЄМО
Дайте мені точку опори — і я переверну весь світ. Цей заклик Архімеда не дає спокою шукачам кардинально нового в усіх сферах людського існування. Чи можна знайти точку опори, яка б перевернула світ людини зі стану хвороби у стан здоров’я — про це наша розмова із засновником, директором і головним лікарем клініки «Центр класичної остеопатії Літтлджона» (Дублін, Ірландія) Крісом КЕМПБЕЛЛОМ.
Далі...
Інтерв’ю з викладачем курсів "Мануальна терапія" Київського медичного університету УАНМ Романом Володиморовичем Антюховим
Далі...
|