Сервіси
Зворотнiй зв`язок
Реєстрація
Фотогалерея
Новини
17.09.2019 Шановні колеги! 15-17 листопада 2019 р. відбудеться черговий семінар з циклу "Класична остеопатія". Викладач: Крістофер Кемпбелл  >>>
Пошук



ЗМІ

ОС­ТЕ­ОПА­ТІЯ — ЦЕ ФІ­ЛО­СО­ФІЯ
ДОСТУПНА ТИМ, ХТО ПРАГНЕ НЕЮ ОВОЛОДІТИ
По­ча­тки ма­ну­аль­ної ме­ди­ци­ни ся­га­ють да­вніх ча­сів, ко­ли у Ста­ро­дав­ньому Ки­таї фа­хі­вці з тра­ди­цій­ної ки­тай­с­ь­кої ме­ди­ци­ни за­сто­со­ву­ва­ли ту­їну — осо­бли­вий ма­саж і ма­ні­пу­ля­ції на су­гло­бах. У ки­тай­с­ь­ко­му ва­рі­ан­ті ма­ну­аль­на ме­ди­ци­на бу­ла ті­сно пов’яза­на з те­орі­єю ци­рку­ля­ції ене­ргії — за ра­ху­нок ма­ні­пу­ля­цій ви­рі­вню­ва­вся по­тік ене­ргії в ме­ри­ді­анах. Та­кож ві­до­мо, що у Ста­ро­да­вній Гре­ції лі­ку­ва­ли ди­сфун­кції хре­бта, ви­ко­ри­сто­ву­ючи тра­кцію або ком­пре­сію. Гі­ппо­крат осо­би­сто лі­ку­вав ско­лі­оз  за до­по­мо­гою ма­ну­аль­но­го впли­ву. Сь­ого­дні ж ма­ну­аль­на те­ра­пія на­бу­ла на­уко­во­го об­ґру­нту­ва­ння і пре­те­ндує на зва­ння ме­ди­ци­ни ХХІ сто­лі­ття. Про те, як ро­зви­ва­ла­ся ця уні­каль­на на­ука і яких ви­сот ся­гну­ла, — на­ша ро­змо­ва із аси­сте­нтом ка­фе­дри ма­ну­аль­ної те­ра­пії Ме­ди­чно­го ін­сти­ту­ту Ук­ра­їнс­ь­кої асо­ці­ації на­ро­дної ме­ди­ци­ни Ро­ма­ном Ан­тю­хо­вим.
Далі...

ЧАРЛЬЗ БЕК: МОЯ ПО­РА­ДА ЛІ­КА­РЯМ — НІ­КО­ЛИ НЕ ПРИ­ПИ­НЯЙ­ТЕ ВЧИ­ТИ­СЯ

Чарльз Бек жи­ве і пра­цює у США. Він — лі­кар-ос­те­опат. На жаль, у на­шій кра­їні те­рмін «ос­те­опа­тія» ма­ло ві­до­мий, та й те­рмін «ма­ну­аль­на те­ра­пія» за­зви­чай зво­дить­ся до по­ня­ття ко­сто­правс­тва. Хо­ча оз­на­кою но­во­го ча­су є за­ці­ка­вле­ність фа­хі­вців і па­ці­єн­тів ши­ро­ким спек­тром ма­ну­аль­них ме­то­дик, які за­сто­со­ву­ють у сві­то­вій пра­кти­ці. То­му на­ша ро­змо­ва з Чарл­ь­зом Бе­ком ро­зпо­ча­ла­ся са­ме з то­го, як він здо­бу­вав цей до­свід у се­бе на бать­кі­вщи­ні.
Далі...

АНГЛІЙСЬКІ АРИСТОКРАТИ ОБИРАЮТЬ ОСТЕОПАТІЮ ТА ІНШІ АЛЬТЕРНАТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ


Гай Кларк — проректор з навчальної роботи коледжу імені Джона Вернхема, розташованого в місті Мейдстоун, Велика Британія. За фахом — лікар-остеопат. На запрошення кафедри мануальної терапії Медичного інституту Української асоціації народної медицини він приїхав до Києва, щоб провести майстер-клас з класичної остеопатії для учасників Міжнародної медичної конференції фахівців з мануальної терапії. Гість приємно вразив присутніх не лише досконалим знанням принципів остеопатії, але й своїм вмінням «творити дива» (такими, принаймні, на перший погляд, можуть видатися пересічній людині результати впливу остеопатичних методів на організм людини). Гість щиро ділився таємницями улюбленої справи і з нами, журналістами, під час свого візиту до редакції газети.
Далі...

ЛІКУВАННЯ "ЗА ЗАКОНАМИ ЖИТТЯ"

Мудрий вислів „лікар, який знає класичну медицину стоїть на одній нозі, а той, який володіє ще й нетрадиційною – на двох” перетворюється на гасло медицини ХХІ століття. Світовий досвід переконливо свідчить – і лікарі, і пацієнти схильні до інтегрованих методів лікування, які підкріплюють ефект один одного, базуються на комплексному підході до проблем хворого і розширюють межі пізнання людини та основ її здоров’я. Маючи за плечима багатий досвід української народної медицини, вітчизняні фахівці з кафедри мануальної терапії Медичного Університету УАНМ жваво цікавляться досвідом колег з інших країн, вивчають його і застосовують на практиці. Тому сьогодні частими гостями в Україні є викладачі невідомих нам практик і методів, що успішно застосовуються в системі охорони здоров’я інших країн. Серед таких гостей - послідовник відносно нового напрямку остеопатії, інструктор з орто-біономіїї Білл Парравано, який приїздив зі США щоб навчити наших мануальників новим методикам.
Далі...

КРІС КЕМПБЕЛЛ: ЛІКУЄ НЕ ЛЮДИНА, А ПРИРОДА,
ЯКЩО МИ ЇЙ ДОПОМАГАЄМО

  Дайте мені точку опори — і я переверну весь світ. Цей заклик Архімеда не дає спокою шукачам кардинально нового в усіх сферах людського існування. Чи можна знайти точку опори, яка б перевернула світ людини зі стану хвороби у стан здоров’я — про це наша розмова із засновником, директором і головним лікарем клініки «Центр класичної остеопатії Літтлджона» (Дублін, Ірландія) Крісом КЕМПБЕЛЛОМ.
Далі...


БОЛИТЬ ХРЕБЕТ - ПЕРЕВІРТЕ ЗУБИ

Інтерв’ю з викладачем курсів "Мануальна терапія" Київського медичного університету УАНМ Романом Володиморовичем Антюховим
Далі...
 
 
Головна | Про нас | ЗМІ | Стати членом асоціації | Вхід для членів асоціації | Партнери | Контакти
Создание сайта - Полюс Альфа