Сервіси
Зворотнiй зв`язок
Реєстрація
Фотогалерея
Новини
17.09.2019 Шановні колеги! 15-17 листопада 2019 р. відбудеться черговий семінар з циклу "Класична остеопатія". Викладач: Крістофер Кемпбелл  >>>
ПошукСтати членом асоціації


Вітаємо Вас, шановний колего!

Членство в Українській остеопатичній асоціації відкрите для наступних категорій фахівців:

1. Лікарів, що отримали вищу медичну освіту за фахом "лікувальна справа" або "педіатрія", пройшли інтернатуру за однією з лікувальних спеціальностей та спеціалізацію за фахом "Народна та нетрадиційна медицина".

2. Лікарів, що отримали вищу медичну освіту за фахом "лікувальна справа" або "педіатрія", пройшли інтернатуру за однією з лікувальних спеціальностей та курси з мануальної терапії (210 годин) на базі Медичного університету УАНМ, починаючи з 2007 року.

3. Студентів 4-го, 5-го та 6-го курсів медичного факультету Медичного університету УАНМ, що пройшли курс навчання на кафедрі мануальної терапії і успішно склали іспит.

4. Інтернів, які закінчили медичний факультет Медичного університету УАНМ, пройшли курс навчання на кафедрі мануальної терапії і успішно склали іспит.

5. Студентів 4-го, 5-го та 6-го курсів медичного, лікувального або педіатричного факультетів медичних університетів України, що пройшли курси з мануальної терапії (210 годин) на базі Медичного університету УАНМ, починаючи з 2007 року.

6. Інтернів, які закінчили медичний, лікувальний або педіатричний факульт одного з медичних університетів України і пройшли курси з мануальної терапії (210 годин) на базі Медичного університету УАНМ, починаючи з 2007 року.

7. Лікарів, що закінчили іноземні вищі медичні навчальні заклади за фахом "Остеопатія" (термін навчання не менший 4-х років), чий диплом ностріфікований Міністерством освіти України та Міністерством охорони здоров`я України.

З приводу вступу до Асоціації, будь ласка, звертайтеся до Правління Асоціації.
 
 
Головна | Про нас | ЗМІ | Стати членом асоціації | Вхід для членів асоціації | Партнери | Контакти
Создание сайта - Полюс Альфа